KEF LS60 Wireless szary

 • Cena netto: 11 339,02 zł / szt. 13 947,00 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz

Dostawę produktów dostępnych od ręki realizujemy w ciągu 2-3 dni.
Termin dostawy z magazynu zewnętrznego wynosi od 3 do 60 dni - prosimy o kontakt 

Gwarancja na przetworniki: 5 lat

Gwarancja na elektronikę oraz akcesoria: 2 lata

KEF LS60 Wireless

Aktywna kolumna podłogowa

 

Kształtowanie przyszłości High-Fidelity

Zaprojektowany przez Michaela Younga we współpracy z zespołem projektantów KEF, ten nowoczesny produkt z rodziny KEF przekracza granice wydajności audio dzięki swojej ikonicznej, smukłej konstrukcji. Głośnik LS60 Wireless to celebracja 60 lat innowacji w dziedzinie dźwięku i spojrzenie w przyszłość.

 

Dźwięk wysokiej jakości

LS60 Wireless ma na celu zapewnienie wysokiej jakości dźwięku większej liczbie osób w ich domach. Dzięki połączeniu wszystkich naszych kluczowych technologii, LS60 Wireless zapewnia wysoką wierność dźwięku do 24bit/384kHz.

 

Graj wszystko. Usłysz wszystko.

LS60 Wireless zapewnia solidną, wysokiej jakości transmisję strumieniową w dowolnym formacie, jaki można sobie wyobrazić, dzięki tej samej wiodącej w swojej klasie platformie bezprzewodowej W2, którą firma KEF wprowadziła w wielokrotnie nagradzanym modelu LS50 Wireless II. Niezależnie od tego, z jakiego serwisu muzycznego, podcastu, radia internetowego czy źródła przewodowego korzystasz, LS60 Wireless zapewnia niezrównaną wydajność.

 

Przesyłaj strumieniowo wszystko

Bezprzewodowe głośniki LS60 Wireless zapewniają kompatybilność z Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Bluetooth. Korzystając z aplikacji KEF Connect, można przesyłać strumieniowo muzykę z serwisów Amazon Music, Qobuz i Deezer lub słuchać radia internetowego i podcastów. Możesz używać natywnych aplikacji do strumieniowania bezpośrednio z serwisów Spotify Connect, Tidal Connect i QPlay, a także jest gotowy do współpracy z Roon. LS60 Wireless obsługuje również strumieniowe przesyłanie plików PCM do 24bit/384kHz, a także dekodowanie MQA i DSD.

Podłącz wszystko

LS60 Wireless obsługuje wszystkie źródła przewodowe, niezależnie od tego, czy uwielbiasz słuchać płyt winylowych na gramofonie, czy chcesz uzyskać najlepszy możliwy dźwięk z odtwarzacza CD i konsoli do gier. Dostępne jest również złącze HDMI (eARC), które zapewnia wysokiej jakości połączenie z telewizorem, a także dedykowane wyjście na każdym z dwóch głośników, które umożliwia podłączenie jednego lub dwóch subwooferów KEF.

 

Bezproblemowa kontrola

LS60 Wireless jest zasilany przez platformę bezprzewodową W2 z funkcjami dostosowanymi do potrzeb użytkownika, które są gotowe od samego początku, od intuicyjnego włączania po dostosowanie wrażeń słuchowych za pomocą aplikacji KEF Connect App.

 

Bezprzewodowo lub przewodowo

LS60 Wireless oferuje możliwość wyboru między bezprzewodowym połączeniem z głośnikami lub połączeniem przewodowym w celu zmaksymalizowania wydajności. Można skorzystać z inteligentnego bezprzewodowego połączenia międzygłośnikowego o niskim poziomie opóźnień, zapewniającego wyjątkowo niezawodny odsłuch bez użycia kabli w rozdzielczości do 24bit/96kHz lub z połączenia przewodowego o rozdzielczości do 24bit/192kHz.

 

Pojedyncze źródło. Spójny dźwięk

Sercem głośnika LS60 Wireless jest technologia pojedynczego źródła pozornego (Single Apparent Source) zaadaptowana z naszego flagowego głośnika Blade. Ma ona na celu osiągnięcie akustycznego ideału źródła punktowego, w którym niskie, średnie i wysokie częstotliwości promieniują z jednego punktu. To właśnie dzięki temu LS60 Wireless jest niezwykle spójny, a dźwięk bardziej precyzyjny i czysty w całym paśmie.

 

Usiądź gdziekolwiek i usłysz każdy szczegół

Technologia Uni-Q jest podstawą charakterystycznego dźwięku KEF. Niezwykły układ przetworników Uni-Q 12. generacji, zaprojektowany z myślą o najlepszym działaniu w systemie LS60 Wireless, działa jak pojedynczy punkt źródłowy, powiększając "sweet spot" i rozpraszając dźwięk bardziej równomiernie, dzięki czemu wszyscy siedzący w różnych miejscach w pokoju mogą doświadczyć tego samego naturalnego, szczegółowego dźwięku.

 

Pochłania 99% niechcianego dźwięku

LS60 Wireless korzysta z naszej najnowszej innowacji akustycznej: Metamaterial Absorption Technology (MAT™). MAT™ to wysoce złożona struktura przypominająca labirynt, która pochłania 99% niepożądanego dźwięku z tylnej części przetwornika, eliminując powstające zniekształcenia i zapewniając czystszy, bardziej naturalny dźwięk.

 

Maksymalizacja basów, minimalizacja przestrzeni

LS60 Wireless wyposażono w rewolucyjną technologię Uni-Core, która na nowo definiuje stosunek wielkości do wydajności. Dwie pary przetworników basowych Uni-Core są zamontowane obok siebie w układzie eliminującym siłę nacisku, dzięki czemu wibracje obudowy są praktycznie wyeliminowane. W połączeniu z otoczeniem przetwornika P-Flex i technologią inteligentnej kontroli zniekształceń bas jest zrównoważony, szczegółowy, głęboki i potężny.

 

Doskonała kontrola

Technologia Music Integrity Engine jest mózgiem LS60 Wireless. Jest on precyzyjnie dostrojony, aby umożliwić konfigurację pojedynczego źródła pozornego i przetworników Uni-Core w idealnej harmonii, podnosząc wydajność każdego z nich. Funkcja korekcji fazy w zakresie niskich częstotliwości zapewnia precyzyjną synchronizację, dokładnie tak, jakbyś słuchał oryginalnego dźwięku.

 

Audiofilska moc

LS60 Wireless ma również mnóstwo mocy, dzięki wysoce zoptymalizowanemu połączeniu wzmacniaczy klasy AB i klasy D, które łącznie dostarczają 1400 W audiofilskiej mocy, ze wzmacniaczami dedykowanymi dla wysokich, średnich i niskich częstotliwości w każdym głośniku.

 

Nieprawdopodobnie smukły.

LS60 Wireless przełamuje granice możliwości audio dzięki swojej ikonicznej, smukłej konstrukcji. Wyjątkowo smukły profil jest możliwy tylko dzięki zaawansowanym technologiom zawartym w zestawie. LS60 Wireless to system głośników, który wygląda tak dobrze, jak brzmi.

 

Perfekcyjne wykończenie

Eleganckie obudowy głośników są wykończone w trzech matowych wersjach: Titanium Grey, Mineral White i Royal Blue, z których wszystkie wyposażone są w dopasowane tonalnie jednostki napędowe. Kolory Titanium Grey i Mineral White zostały zaprojektowane tak, aby wtopić się w przestrzeń wnętrza, natomiast Royal Blue jest idealny dla tych, którzy chcą się wyróżnić.

 

Dane techniczne:

 • Przetworniki:

  Układ przetworników Uni-Q:
  HF: 19 mm (0,75 cala) wentylowana kopułka aluminiowa z technologią pochłaniania metamateriałów1
  MF: aluminiowy stożek o średnicy 100 mm (4 cale)

  Przetwornik Uni-Core:
  LF: 4 x 135 mm (5,25 cala)

 • Zakres częstotliwości (-6dB) mierzony przy 85dB/1m: 26 Hz - 36 kHz
 • Pasmo przenoszenia (±3dB) mierzone przy 85dB/1m: 31 Hz - 24 kHz
 • Moc wyjściowa wzmacniacza (na głośnik):
  LF: 500W
  MF: 100W
  HF: 100W
 • Klasa wzmacniacza (na głośnik):
  LF: klasa D
  MF: klasa D
  HF: klasa AB
 • Maks. SPL mierzony w odległości 1 m: 111 dB
 • Funkcje bezprzewodowego przesyłania strumieniowego:
  AirPlay 2
  Google Chromecast
  Roon Ready*
  Zgodność z UPnP
  Bluetooth 4.2
 • Usługi przesyłania strumieniowego:
  Spotify za pośrednictwem Spotify Connect
  Tidal przez Tidal Connect
  Amazon Music
  Qobuz
  Deezer
  QQ Music przez QPlay
  Radio internetowe
  Podcasty
 • Rozdzielczość wejściowa:
  Sieciowe do 24bit/384kHz
  Optyczny do 24bit/96kHz
  Koaksjalne do 24bit/192kHz
  HDMI do 24bit/192kHz
 • Połączenie między głośnikami:
  Bezprzewodowe: wszystkie źródła poddane resamplowaniu do postaci PCM 24bit/96kHz
  Przewodowe: wszystkie źródła próbkowane do formatu 24bit/192kHz PCM
 • Obsługiwane formaty (wszystkie wejścia): FLAC, WAV, AIFF, ALAC, AAC, WMA, MP3, M4A, LPCM i Ogg Vorbis
 • Obsługiwany format (sieć): MQA, DSD
 • Wymiary (wys. szer. na głośnik):
  1090 x 212 x 394 mm z cokołem
  1042 x 130 x 321 mm bez cokołu
 • Waga: 62,4 kg (para)
 • Zasilanie: 100 - 240VAC 50/60Hz
 • Pobór mocy: 450 W (moc robocza jednej kolumny), <2,0W (zasilanie w trybie gotowości)
 • Wejścia:
      Głośnik główny:
  HDMI eARC
  TOSLINK Optyczny
  Cyfrowy koaksjalny
  Analogowe RCA
  USB typ A (serwis)
  RJ45 Ethernet (sieć)
  RJ45 Ethernet (międzygłośnikowy)
      Drugi głośnik:
  USB typu A (serwisowy)
  RJ45 Ethernet (międzygłośnikowy)
 • Wyjście: Głośnik główny - wyjście subwoofera RCA, drugi głośnik - wyjście RCA subwoofera
 • Standard sieci Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac, IPv4, IPv6
 • Pasmo częstotliwości sieci Wi-Fi: Dwuzakresowe 2,4 GHz / 5 GHz