Cyrus One Cast

 • Cena netto: 4 064,23 zł / szt. 6 999,00 zł 4 999,00 zł / szt.
 • szt.
 • Oblicz

Dostawę produktów dostępnych od ręki realizujemy w ciągu 2-3 dni.
Termin dostawy z magazynu zewnętrznego wynosi od 3 do 60 dni - prosimy o kontakt 

2 lata + dodatkowy rok gwarancji po rejestracji na stronie producenta:
https://www.cyrusaudio.com/pl/support/

Ten produkt jest dostępny do odsłuchu w naszym salonie.

Cyrus ONE Cast

Wzmacniacz zintegrowany z odtwarzaczem sieciowym

 

ONE Cast pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki w wysokiej jakości bezpośrednio z telefonu przy wykorzystaniu praktycznie każdej aplikacji muzycznej, w tym Spotify, Deezer, Amazon Music, iTunes, Qobuz oraz Tidal. Jeśli posiadasz inteligentne głośniki/asystentów w tej samej sieci bezprzewodowej, można przy pomocy komend głosowych wysyłać muzykę bezpośrednio do ONE Cast albo nawet skonfigurować go jako część grupy w trybie mutiroom.

ONE Cast jest sercem systemu audio, do którego można podłączyć praktycznie wszystkie urządzenia wytwarzające dźwięk . Począwszy od smartfonów, laptopów a skończywszy na konsolach do gier, gramofonach, radiach czy nawet telewizorach. Posiada także wiodący w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy do odsłuchów w nocy.

Cyrus ONE Cast jest prawdopodobnie najbardziej innowacyjnym wzmacniaczem audio dostępnym w chwili obecnej. Dzięki mocy 100 W na kanał oraz wykorzystaniu technologii opracowanych w siedzibie firmy w Cambridge z łatwością napędzi on dowolne głośniki.

 

Wybierz jakąkolwiek parę głośników i przekształć je w nowoczesny system muzyczny. Pożegnaj przeciętne brzmienie i przywitaj świetną muzykę podaną w prosty sposób…

 

One Cast nie wymaga dedykowanej aplikacji

Tak jak w przypadku głośników inteligentnych aplikacje muzyczne Spotify, Apple Music, Tidal, Qobuz, Deezer, i inne łączą się bezpośrednio z ONE Cast. Jeszcze dwa kliknięcia i muzyka, która przed chwilą była odtwarzana na Twoim telefonie zacznie radować twoje zmysły.

Wystarczy otworzyć wybraną aplikację muzyczną, wybrać muzykę i przejść do ekranu „teraz odtwarzane”. Stąd można połączyć się z ONE Cast tak jak z dowolnym innym głośnikiem inteligentnym.

 

Korzystaj ze sterowania głosowego poprzez inteligentny głośnik

Jeżeli w tej samej sieci wifi masz głośnik inteligentny (Apple Homepod, Amazon Echo/dot czy Google Home) można przy pomocy komend głosowych wysyłać muzykę do ONE Cast. Jeżeli będzie on w trybie czuwania, automatycznie się z niego wybudzi i rozpocznie odtwarzanie.

“Alexa, odtwórz BBC radio 1 na ONE Cast”

Podłącz się do tej samej sieci, co twoje głośniki inteligentne, a wtedy będziesz mógł wysyłać muzykę bezpośrednio do ONE Cast. Można nawet wybierać konkretne nagrania czy albumy.

„Google odtwórz moją playlistę „kolacja” na dole?”

ONE Cast można nadać nazwę oraz przypisać go do pokoju albo nawet grupy pokojów. Następnie muzyka może być odtwarzana jednocześnie w wielu pokojach po wybraniu odpowiednich opcji w aplikacji muzycznej lub nawet po wydaniu komend głosowych

“Hej Siri, puść cool jazz”

ONE Cast współpracuje z wiodącymi platformami sterowania głosowego (Google, Apple oraz Amazon).

Wzmacniacz o wysokiej mocy:

2 x 100W jest wiodącą w tej klasie wartością mocy, która umożliwi wysterowanie większości głośników bez względu na ich rozmiar. Moc ta umożliwia Cyrus ONE Cast oddanie muzyki z olbrzymią skalą dynamiki, holograficzną stereofonią i energią bez konieczności zakupu wielkich i nieefektywnych wzmacniaczy.

 

Sekcja Phono typu MM:

Cyrus ONE Cast posiada wbudowaną sekcję phono kompatybilną ze wszystkimi wkładkami z ruchomym magnesem, nie wymaga korekcji czy dodatkowego konfiguracji i umożliwia odsłuch wszystkich płyt winylowych przy wykorzystaniu większości gramofonów.

 

Wejścia cyfrowe i analogowe:

Korzystając z asynchronicznego wejścia USB, wejścia optycznego, HDMI ARC czy współosiowego do ONE Cast można bezpośrednio podłączyć komputer, telewizor, konsolę do gier, odtwarzacz CD, praktycznie każde źródło. Wejścia analogowe obejmują wejście gramofonowe RCA oraz wejście AV, które może być przestawione w tryb stałego wzmocnienia w celu integracji z zewnętrznym wzmacniaczem kina domowego.

 

Wzmacniacz Słuchawkowy pracujący w klasie AB:

Unikalną cechą wzmacniacza jest to, że gdy podłączone zostaną słuchawki, olbrzymi transformator toroidalny zacznie zasilać jedynie sekcję słuchawkową. Te olbrzymie rezerwy mocy sprawią, że ten charakteryzujący się wysoką mocą i wysokim prądem wzmacniacz słuchawkowy z łatwością napędzi każde słuchawki. W rezultacie otrzymujemy brzmienie dorównujące większości autonomicznych wzmacniaczy słuchawkowych.

 

Detekcja Impedancji Głośników:

System Detekcji Impedancji Głośników (ang. SID – Speaker Impedance Detection) automatycznie dopasowuje charakterystykę wyjścia wzmacniacza do obciążenia elektrycznego głośników. Oznacza to, że dopasowanie dowolnej marki głośników do ONE Cast zostało znacznie ułatwione.

 

Dane techniczne:

 

 • Wejście USB Asynchroniczne  akceptujące sygnały do 32/192 oraz DSD 64 i DSD 128
 • Wejście cyfrowe optyczne Toslink 
 • Wejście cyfrowe optyczne współosiowe SPDIF 
 • Wejście RCA do wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego typu MM
 • Bluetooth
 • 1 wejście liniowe – w tym opcja integracji z systemem AV
 • HDMI ARC
 • Google Assistant enabled, Amazon™ Alexa enabled and Apple® AirPlay 2 enabled
 • Wyjścia pre – do podłączenia zewnętrznych końcówek mocy
 • Wysoko-efektywny i wysoko-prądowy wzmacniacz słuchawkowy w klasie AB
 • Automatyczne aktualizacje
 • Wzmacniacz wykonany w 4 generacji  technologii Hybrid Class D
 • Moc wyjściowa 2 x 100W (6 Ω przy 0,1% THD+N)
 • System Detekcji Impedancji (ang. SID – Speaker Impedance Detection)
 • Liniowy zasilacz
 • Wymiary (Wys x Szer x Głęb) – 85 x 220 x 390 mm
 • Waga – 5.6kg