Opinie o Nas

Cambridge Audio TVB2 / autoryzowany salon Wrocław / gwarancja 2 lata

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Cambridge Audio
 • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
  Czas realizacji: Produkt dostępny w magazynie zewnętrznym (2-3 dni)
 • kpl.
 • 2 190,00 zł / kpl.
 • Oblicz

Cambridge Audio ma w ofercie tylko jeden soundbar. Po prostu nie potrzebujemy więcej modeli bo TVB2 został stworzony by zaspokoić potrzeby zarówno miłośników filmu jak i muzyki.

Cambridge Audio TVB2

Soundbar

 

Cambridge Audio ma w ofercie tylko jeden soundbar. Po prostu nie potrzebujemy więcej modeli bo TVB2 został stworzony by zaspokoić potrzeby zarówno miłośników filmu jak i muzyki. Potrafi wznieść poziom dźwięku z Twojego telewizora na zupełnie nowy poziom, ale i z odtwarzaniem muzyki poradzi sobie doskonale, ponieważ przy jego budowie wykorzystaliśmy te same elementy, które znajdziecie w naszych najlepszych kolumnach.

120W mocy pozwala TVB2 dostarczyć mocny, nisko schodzący bas, detaliczną średnicę i dźwięczne wysokie tony. Opatentowana technologia przetwornika BMR® gwarantuje doskonałą dyspersję fal dźwiękowych w pomieszczeniu, dzięki czemu nie ma znaczenia, w którym jego miejscu się znajdujesz.

Podłącz swoje urządzenie mobilne lub laptopa przez Bluetooth, albo sparuj je z soundbarem błyskawicznie za pomocą NFC by korzystać z potężnego, zbalansowanego brzmienia dowolnej muzyki z Twojej własnej biblioteki lub serwisu streamingowego.

Możesz podłączyć odtwarzacz blu-ray, tuner satelitarny bądź konsolę do gier poprzez jedno z trzech wejść, z których każde obsługuje formaty 4k i 3D pass-through. Telewizor możesz połączyć za pomocą HDMI ARC, optycznego TOSLINKa bądź wejścia analogowego AUX-in.

Bezprzewodowy subwoofer z 165mm przetwornikiem jest fabrycznie sparowany z soundbarem. Wystarczy więc, że włączysz oba urządzenia a ich oprogramowanie zajmie się resztą.

TVB2 wyposażony jest w cyfrowy procesor dźwięku z wbudowany korektorem, którego wsparcie gwarantuje najlepsze brzmienie przy słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów, słuchaniu audiobooków i oglądaniu telewizji.

Podłącz swoje urządzenie mobilne lub laptopa przez Bluetooth, albo sparuj je z soundbarem błyskawicznie za pomocą NFC by korzystać z potężnego, zbalansowanego brzmienia dowolnej muzyki z Twojej własnej biblioteki lub serwisu streamingowego.

TVB2 jest także switchem HDMI, co umożliwia podłączenie do niego nawet trzech źródeł przez wejścia HDMI, takich jak tunery satelitarne, odtwarzacze Blu-ray i DVD, odtwarzacze sieciowe bądź konsole do gier najnowszych generacji.

Wyjście HDMI obsługuje ARC dzięki czemu możesz przez soundbar słuchać także strumienia audio z tunera telewizyjnego (ARC jest dostępne na wyjściu HDMI i można je wybrać jako źródło dźwięku).

Wyjście HDMI wykorzystuje technologię ARC dzięki czemu dźwięk z telewizora może być wysłany do TVB2. TVB2 jest również wyposażony w cyfrowe wejście optyczne, oraz wejście analogowe AUX-in, co w praktyce oznacza, że można go podłączyć do każdego telewizora z jednym z tych wyjść audio.

Unikalne przetworniki BMR wykorzystane w TVB2 zapewniają mu szerokie pasmo przenoszenia oraz doskonałą dyspersję dźwięku w zakresie 180°.

Bezprzewodowy subwoofer z 165mm przetwornikiem jest fabrycznie sparowany z soundbarem. Wystarczy więc, że włączysz oba urządzenia a ich oprogramowanie zajmie się resztą.

Użytkownik może regulować głośność soundbaru, a także wybrać jeden z czterech trybów korekcji dźwięku: TV, Muzyka, Film i Głos.

W pudełku znajdziesz wszystkie potrzebne kable włącznie z: HDMI, optycznym i AUX. W zestawie znajdziesz także dyskretny uchwyt ścienny, który umożliwia montaż soundbara powyżej bądź poniżej telewizora.

TVB2 potrafi uczyć się komend od pilota telewizora i reagować na polecenia zwiększania/zmniejszania głośności a także włączać i wyłączać się razem z telewizorem.

Pełną kontrolę nad TVB2 zapewnia dołączony w zestawie pilot zdalnego sterowania, który daje także użytkownikowi dostęp do wszystkich podłączonych źródeł.

 

Dane techniczne:

 

 • Przetworniki: 2 x 57mm (2.25’’) głośniki Balanced Mode Radiator (BMR), 1 x 165mm (6.5’’) woofer
 • Napięcie zasilania: 100V – 240V (50/60Hz)
 • Zużycie prądu w trybie standby: <4W
 • Złącza: 3 x wejścia HDMI 1.4c, 1 x wyjście HDMI 1.4c z ARC, optyczny Toslink, 3.5mm
 • Wymiary (S x W x G): Soundbar: 880 x 74.5 x 46mm; Subwoofer: 180 x 364 x 278mm
 • Waga: Soundbar: 1.63kg; Subwoofer: 4.9kg